| Yadzya97 a întrebat:

Cu supa de varza in capsule se poate slabi cu adevarat? Si as vrea sa stiu daca este recomandata minorilor?

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Am auzit si eu de supa de varza dar decat sa dai 1 mil pe alea si sa le termin in 1 sap mai bine dai ca mine 1 mil la sala si tragi ca animalu eu fac de 1 luna si se observa.Plus ca nu cred in pastile miraculoase iar daca esti lenes si stai pe scaun si astepti sa slabesti stand degeaba inseamna ca nu gandesti logicbig grin Nu o sa slabesti niciodata doar stand jos.

| Yadzya97 explică:

Nu cred ca costa 1 mil (nu stiu ) dar oricum nu am sa astept sa slabesc numai cu pastile ...am sa fac si sport...