| Bibuu09 a întrebat:

Hei, as vrea sa slabesc vreo 3 kilograme intr-o sapt sau doua si am auzit de Colon Help si de silhouette help sau de supa de varza capsule ca sunt foarte bune. Care dintre acestea le-ati incercat si cat ati slabit si in cat timp. Va rog sa raspundeti cei care stiu cel mai bine si au incercat sau au auzit ca merge 100%. Dau funda P.S: Am 15 ani

4 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Incerca sa mananci cateva zile doar proteine, adica ceva carne la gratar pui sau vita fara porc, iaurturi diedetice, fara pic de paine sau altceva si un fruct ceva de regula mereu, incearca sa mananci asa cateva zile si vei slabi garantat. si nu mai manca nimic dupa ora 6 seara

| Irena97 a răspuns:

Dar nu e greu deloc sa slabesti 3 kg in 2 saptamani daca vrei asta.
Poti sa-ti faci tu sau mama ta supa de varza si sa mananci in weekend cand nu te duci la scoala numai asta. Slabesti sigur atunci.
Daca ti-e greu ( te cam lesina de foame), scoate painea, pastele, dulciurile si sucurile. Si nu mai manca dupa ora 18. Bea 2- 2, 5 l de apa si slabesti.

| Bibuu09 explică (pentru Irena97):

Am incercat asta si nu prea a mers cu greu am slabit jumate de kilogram intr-o saptamana. Merg si la zumba de 2 ori pe smatamana si la Kangoo Jumps o data. Deaia sunt interesata de ceva suplimente.

| SolitarHacker a răspuns:

Nici una eu zic sa incerci pe cale natursista 20-30 min miscare zilnica imbracata gros de tot 1 trocou 2-3 bluze 1 geaca foarte groasa si sub aia groasa una subtire alergi 10-15 minute in fiecare zi si in cateva zile dai si mai mult tongue slabire naturala prin transpiratie tongue plus de asta e si sanatos big grin tin sa precizez alimentatia nu e neaparat sa o reduci eventual sa eviti mancarea bogata in grasimi si dulciurle big grin funda?