| anonim_4396 a întrebat:

Cu toti trebuie sa fim Anti ACTA sau altfel vom pierde netul nostru care il folosim in ziua de azi! vedeti in amanunte ce se va intampla daca nu suntem anti ACTA :

http://creativemonkeyz.com/

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sper să fie cât mai multă lume conştientă de consecinţele adoptării ACTA. Chiar dacă te repeţi, postează acest lucru de cât mai multe ori.
Eu te susţin împreună cu cei care doresc libertatea de exprimare pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de ce aveam eu impresia ca (virgula) comunismul o sa se intoarca mai devreme sau mai tarziu! Trebuie sa facem ceva, astia cred ca pot face orice cu noi! No way...inca o revolutie daca e nevoie! Deci...sustin libertatea pe internet!