| Clorox a întrebat:

Cui ii este frica de papusi? In special de cele din portelan!

Răspuns Câştigător
| ღβأβأ a răspuns:

Mie nu si nu cred ca ai de ce sa te sperii, sunt doar niste jucarii pentru copii.

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ţie ţi-e frică.

| Axys a răspuns:

Ar trebui sa ignori ori sa le pui intr-o curie in caz de ai asa ceva in casa.

| JustaLittle a răspuns:

Ha-ha... eu cand merg in vizita la verisoara mea dorm la ea in camera... Si crwed ca are sute de papusi-bebelusi si papusi de portelan prin toata camera - sincer, am un sentiment straniu cand e intuneric rolling on the floor)

| Rozzovela a răspuns:

Eu am colectie de clovni din ceramica-nu sunt strasnici.Ei inspira arta pentru mine