| ReeaAndreea a întrebat:

Cui ii place baschetul si de ce? cel mai dragut raspuns >fundita:X:*big grin

Răspuns Câştigător
| Areen a răspuns:

Baschetul este un sport pasional pentru fete si baieti.Regulile jocului sunt pe intelesul tuturor.Ador baschetul:X:X:X:X:*Imi place in tot sensul cuvantului. miscarile, agilitatea, frumusetea.imi place felul cum imi face cu ochiul mingea de b-ball. ceva fermecatori:*

4 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Mie imi plac toate miscarile alea din bskt imi place deoarece am prins doua trei miscari de la fostii prieteni ambii joaca bskt imi place inca pentru ca uneori te si relaxeaza sau calmeaza si in plus i o distractie in plus cu prietenii si un sport bun:X

| MyChemicalRomance a răspuns:

Si eu am pus intrebarea asta o data, dar nu mi-a raspuns nimeni crying
Eu iubesc basketul, e super jocul, nu as putea spune de ce imi place, dar se vede ca in acest joc este spirit de echipa si toate cele laughing
BAFTA:*

| herbalist a răspuns:

Mie pentru ca nu e plictisitor ca fotbalulwinking

| cdinu a răspuns:

@herbalist... te contrazic fotbalul nu e plictisitor daca stii sa.l jociwinking