| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place de Justin Bieber? si de ce? Si app: cei care nu il plac, sa nu mai rasp tonguewinking

Răspuns Câştigător
| sweettyyyy a răspuns:

E cel ma dragOtz baiat care l-am vazut`! Cinta super cool, si felul de a se imbraca imi place foarte mult.Freza noua e super tare!
Imi place ca este glumetz, si lucrul asta la afirmat si Selena Gomez!
E super baiatul`!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mda pot sa zic ca imi place cum cantahappy are o voce deosebita si frumoasa, niste melodii chiar reusite, si mai arata si bine:devil) ce sa zic multi talentrolling on the floor

| lola a răspuns:

Imi placea chiar cand a aparut cu figura aia draguta si freza.Nu canta rau.Are un video pe youtube cand canta ceva piesa de a lui Timberlake la chitara... e bun.Nu prea am mai auzit mare lucru despre el.Nu ii ascult piesele dar e dragut.

| Deea4u_2595 a răspuns:

Mie imi plk la nebunie.il ador canta misto (are vocea super) e draguts.si e super tare love struck si cum se imbraca si imi plk.

| Onutzyk a răspuns:

Scuze, dar il urascccccccccccccc

| Elyy_1788 a răspuns:

Mie imi place:X:X:X
Il adoooorrrrr!
Canta superb, se imbraca super misto!
:X
Arata binesmughee hee
Parul, deci, e super marfa!
:X
Cel mai dragut baiat din lumeeee!
:X
X:
X:X
::X
:X
:XX
:X
::X
big hug

| GFantastikBaby a răspuns:

Justin Bieber? Imi place totul la el. Zambetul, ochii, vocea lui minunata, felul cum se imbraca, freza lui, faptul ca ajuta copiii orfani (majoritatea baietilor la 16 ani au altceva in cap, nu sa ajute), ca a muncit sa ajunga unde e.Melodiile lui sunt grozave, fiecare dintre ele o ascult cu mare placere. E un baiat grozav, cred asta desi nu il cunosc, dar sper ca intr-o zi se va intampla. Este un model pentru mine. Ii doresc mult succes in continuare!

| MyWorld a răspuns:

Pai motivele mele sunt contraargumente la ceea ce spun gurile rele:
"face de ras rasa masculina " - mai intai uitete la tine

"arata ca un gay " - is this even a reason?

"n-are talent" - atunci de ce s-a uitat usher la el? si timberlake? si mary si blige? si marile talente ale lumii dc il iubesc?

"nu stie cum se tine o chitara in mana" - i-a cazut vreodata chitara din mana, sau ce? app e stangaci.

"are fite" - l-ai cunoscut tu vreodata?

"are fani retardati " - gen OMGGGGJUSTINNBIBEEERRRRR, sa stii ca infara de aceste "specimene nebune" (pe care oricum le intalnesti la orice vedete masculina, si mj avea asa fani) mai exista si beliebers, care sunt opusul.

"siteurile sunt pline de rahaturi cu el " - da draga, si eu sunt de acord ca se scriu numai minciuni. sarcasm.

"nu stie sa lege 2 cuvinte " - aaa si d'asta la scoala avea numai 10 pe linie.

"mananca muci " - mancarea lui preferata e spaghetti.

"are freza de spart " - not a reason.

"se imbraca precum un travestit " - iar tu esti singurul care crede asta.sorry dar acolo departe, stii tu, peste ocean el este un fashion icon.

P. S.: Chiar pot sa spun ca imi place tot la el, dar sper ca nu va avea probleme cu atitudinea( ca multe celebritati care au devenit cunoscute la varste fragede. ex.: Miley Cyrus) straight face. Ar fi trist si pacat de vocea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e super dar chiar daca are 10 pe linie la interviuri din cate a vazut nu prea stie sa lege 2 cuvinte

| Phantom_6155 a răspuns:

Imi place deoarece are o voce minunata si e foarte frumos:X:X:X:X:X