| TeoIonela a întrebat:

Cui ii place serialul "Chuck"? Mie una m-i se pare cel mai reusit, dar nu-mi place ca Sarah nu-i acorda atentie lui Chuck

10 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Urmaresc si eu serialul, imi place.
Pai ce sa-i faci daca nu ii acorda atentie?laughing) asa e serialul. nu viata reala tongue.

| Roxana_6190 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine! Da Sarah e cam ambitioasa! Si se crede cea mai tare fata de Chuck asta e parerea mea!

| viki a răspuns:

Si eu ma uit la "Chuck" cu toate ca nu-l urmaresc de la inceput si nu prea inteleg ce e este el.confused Dar e frumos serialul.bv...happy

| blue29 a răspuns:

Si mie imi place serialul. Eu mai uit la el online. Iata si linkul pentru cei careau pierdut cateva episoade sau pentru cei care vor sa-l urmareasca. http://seriale.alese.ro/watch-chuck-online. Aici e primul sezon. Caut link si cu sezonul urmator si-l postez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare serialu... dar numa 8 episoade are sezonul 3 :-s?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea tare serialuhee hee...cate episoade are sezonul 3?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 3 are vreo 17-19 episoade dar inca nu le-au bagat astia de pe net pe toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut fani iubitori de serialul chuck eu sunt claudyu unul dintre cei mai mari ai serialului chuck ...eu cres ca serialul asta e genial daca vrea sa vb cineva ca mine idul meu claudiu_burcea2009 please buzz me sa ne cunoastem si sa vb despre chuck pa pa

| garetbora a răspuns:

Ok, Daca va place asa mult Chuck este urmatorul episod care va fi postat online cu subtitrare. Toate pisoadele, sezonul 1, 2 si primele 5 episoade din sezonul (ca nu au aparut mai multe inca).
Full episoade, intr-o saptamana va fi online pe http://gasati.net

| Joker_5934 a răspuns:

Imi place serialu e soope reusithappy