| rabiella94 a întrebat:

Cui ii place Vanessa Hudgens si Zac Efron?
Vi se pare ca se potrivesc?
Eu ii ADOR!

30 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Imi place Vanessa Anne Hugens, canta foarte frumos.

Deasemenea si Zach Efron Alexander Catnta minunat.

Este o placere sa le asculti!

| dragutza a răspuns:

Imi place de ei foarte mult! si eu ii ador! nu stiu cum sunt in viata reala dar in fimul HSM sunt facuti unul pentru altul! Si Zac e atat de dragut! i love him! happy happy happy

| Mwhahahaa a răspuns:

Ahlove struck
Zac love struck
Iubiii meuu`rolling on the floor)
as vrea eu.laughing
deciiii sunt geloasa pe vanessalaughing
deciiii crying

| ViVi a răspuns:

Merge dar nu sunt moartă după ea.....cui ii place audiţie plăcută thumbs up

| costyn162 a răspuns:

Superbi amandoi.Sunt cel mai mare fan al lor...Si ca ven vorba de High School Musical mi-as dori ca si in liceul meu sa fie atmosfera din liceul ala...

| JoJo a răspuns:

Fac o pereche reusitahappy Asta o stie toata lumeatongue

| Bloo2 a răspuns:

"Cui ii place Vanessa Hudgens si Zac Efron? "

cui ii PLAC... big grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Da... le sta bine impreuna...aman2 canta super frumos... joaca bine in HSM1, 2, 3...sunt frumosi... ce sa mai zic?

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Si mie imi plac muult:X

da se potrivasc f binee...

| Lumy a răspuns:

Le sta foarte bine impreuna, chiar se potrivesc:X:X:X

| Demoiselle a răspuns:

Nu stiu daca Zac si Vanessa se potrivesc, dar cred ca Troy si Gabriella sunt perfecti...Am vazut si eu filmul acum ceva timp, si mi-a placut admosfera din liceul in care toti au voce, fac echipe, dau auditii, joaca basket, un film dragut cu si despre adolescenti...happyhug!

| b3bita a răspuns:

Mie tongue dar nu sunt o fana inraita sau ceva de genu. Se cam potrivesc laughing amandoi sunt frumosi

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Mie imi spui EI sunt idoli mei ii adorrrrr si se potrivesc de minune zac e foarte hottt si vane foarte sexy si frumoasa

| KiSS_4146 a răspuns:

Pai ca sa zic mie nu imi place Vanessa arata mai bine decat canta laughing

| Ioana22B a răspuns:

SI EU II ADOOR! Arata atat de bine impreuna[:X]Ea este fff sweet si are o fata de papusica cat despre el...OMG! SOOOOOOO HOOOT![PS:am nevoie de gheatalaughing]

| bruneta_9895 a răspuns:

Amandoi sunt draguti si creca sunt niste oameni super da chiar se potrivesc

| ali_7518 a răspuns:

Nu deoarece mie imi place de el si as vrea sa fiu iubita lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
gramatica ca ne ducem de rapa!
@anka mi se pare ca are voce si inca una mai specialahappy
CAnta mult mai bine decat arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei stiu daca se potrivesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare deloc! zac ii un tip super da vanessa este o proasta, o ciudata care se da mare si mai ii si o suparacioasa si plangacioasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thank you Anka i'm Vanessa Hudgens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca ai dreptate la sta bine impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II ador! m-ai ales pe Vanessa e superba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woooooow eu cred ca ei se potrivesc chiar foarte bine ambi au o voce de nota zece, si frumosi de nota zece sunt grozavi ii plac mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc de minune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foaaaaaaaaaarte mult de ei. ii ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt frumosi amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal! se potrivesc de minune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii ador

| darydemi a răspuns:

Sunt niste prosti amandoi
zac un urata nu imi place
vanessa o nudista urata si proasta mai ales oribila
dar nu canta atat de rau