| anonim_4396 a întrebat:

Culoarea camerei mele cum sa arate?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Trebuie sa fie o culoare care tie sa iti placa si care sa se potriveasca cu celelalte obiecte din camera ta.happy
Succes!winking

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi plac lucrurile vesele asa ca am facut camera galbena cu colturi verzi lustra verde, accesorii verzi si muuuuuuuuulti fluturi

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca culorile calde, iti vor da o stare de liniste si confort.

auran
| auran a răspuns:

Pai depinde de culorile tale preferate, de mobilier, etc
eu de exemplu mi-as face-o vernil deschis pentru ca este o culoare relaxanta. Sau ai putea face fiecare perete o alta culoare si in functie de dispozitie iti alegi peretele la care sa te uiti.rolling eyes

| want2bMajestic a răspuns:

Tine d gustul tau... nu poti ca sa ti-o vopsesti roz dca u esti baiat sau in negru dca u nu esti rockerwinking

| selef a răspuns:

Cum vrei tu!

| Sunshine_2005 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie o culoare care sa iti placa si care sa se potriveasca si cu cea a mobilierului...eu mi-am facut-o bleu...

| DomnisoaraLove a răspuns:

MOV DESCHIS:Xcu tavan alb si pe la colturile camerei banda adeziva apoi cand desfaci banda ies colturile albe...o nebunie eu asa o am sigur o sa-ti placaa incearcaaaaaa

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Lila cu bej