| joy a întrebat:

Cum a descurs sambata aceasta pentru voi? Sau cum urmeaza s-o petreceti, alaturi de cine?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

M-au deranjat astia prin casa de dimineata si am dormit ca iepurele pana pe la 1, am dospit coca pentru gogosi, le-am facut, s-au cam ars dar mergehee hee voiam sa vad un film dar am renuntat, nu prea am chef. si acum ma plictisesc.

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ne-am trezit foarte tarziu (pe la 11) fiindca toata saptamana n-am dormit mai mult de 5 ore pe noapte, am mancat ceva intre pranz si mic-dejun (mancare de mic dejun plus ciorba), am spalat trei masini, le-am intins, am facut o fasole scazuta (iahnie) din care urmeaza sa gust peste cateva minute, am stat pe TPU pe saturate si am scris la un articol pentru serviciu. Sotul meu si-a indeplinit o dorinta mai veche: s-a jucat pana la epuizare ceva pe calculator. Acum vom lua cina si apoi vom face o scurta plimbare prin cartier. sper ca pe seara sa vedem un film, sa facem dragoste si sa ne culcam cat mai tarziu.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am fost sa ma plimb cu o prietena si dupa aia am stat in casa pe mess. a fost o zi frumoasa si linistita.big grinhappy

Anna
| Anna a răspuns:

M-am trezit la 11, am vorbit cu un prieten la telefon, mi-am facut curat in camera(birou, haine), am stat pe TPU, cand a inceput ploaia am iesit afara in curte sa strang toate hainele uscate de pe sarma, seara am gatit ceva si acum incerc sa-mi revin din socul cutremuruluitongue

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am avut o zi ''grea', desteptare da ora 05, spalat rufe, mancare, am mers la biserica cu un parastas pentru bunica mea(a implinit 40 de zile de cand a decedat) apoi a urmat acasa o masa de pomenire cu vecinii si prietenii bunicii. Acum sotul si copii mei se uita la tv iar eu ''muncesc'' pe TPU.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am fost la un simpozion de psihologie aplicata, dupa, baietii am tras un fotbal, si acum, relache... (...)

| Ben. a răspuns:

Am fost q baietii la meci.au castigat aman2. dupa masa m-am dus sa fac rost de niste lemne dar erau prea subtiri si am renuntat.am fost q cainele ca baietii s-au dus la film.

| andi a răspuns:

Chiar azi stau acasa la laptop, m-a imbolnavit site-ul asta, e misto tare!big grin

| Dara a răspuns:

Monoton. Sotul meu a plecat de dimineata din localitate si mi-am petrecut dupa-amiaza vorbind la telefon cu el. M-am jucat cu micuta mea pana s-a plictisit si acum motaie cu nasul intr-o carticica de povesti. Trebuie sa-i dau sa manance, apoi ii fac o baita si la nani! Voi petrece seara la telefon si pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| claw_4117 a răspuns:

Nu prea buna, m-am trezit la ora 8 dimineata sa merg la olimpiada si ne-a tinut pana la 2, din pacate am luat doar locul 3 si nu merg la nationala sad

| ShaKuri a răspuns:

Trezire matinala. putin net.chat.bla bla. apoi la o curs de dirt track. m-am int cu niste amici si am fost la un ceai. acum tastez. iar mai pe seara... nu stiu ce va fi...

| simpluEu. a răspuns:

Dimineata trezirea la 8 ca in fiecare zi...cafea...putina treaba prin casa... dupa aceea p afara putin...incluzand si curatatul piscinei...am papat...am mai stat la vorbe p mess...si acum... putina sala... dupa care un dus...si mai p intuneric cred ca intr-un club cu amicii...si cam asta e tot.

| emilica95 a răspuns:

De dim meditatii yawn, dupa care am facut o plimbare pe lac, dupa care unviersitate, am luat sticare cu "basarabia pamant romanesc", dupa care le'am lipit pe unde am apucat, nu am fost singurahappy. iar acum am venit din scara unde am stat cu prietenele si am depanat amintiribatting eyelashes

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Pana acum a fost foarte tare! M-am plimbat toata ziua, am luat o masa foarte buna impreuna cu cei mai buni prieteni de ai mei, am stabilit unde plecam in vacanta la vara ( Monte Carlo, Nice, Cannes si Barcelona) si peste cateva ore plec spre Romania.

| Delia 75 a răspuns:

M am trezit pe la 10...am baut o cafea ...am intrat putin pe TPU... iar acum pe seara ma pregatesc sa ies in oras pentru ca sunt zilele Severinului.

| sergiu2525 a răspuns:

M-am sculat la 7, am facut joking, am fost la sala, am facut niste teme, am vazut un film.very boring...

| astrolutza a răspuns:

Trezit dimineata devreme...mers la un trainig lung dar foarte interesant.am scapat la 3 si mi-am propus sa o plimb pe mami prin parc...am ajuns aproape de parc dar exact atunci a inceput o mica ploaie...schimbare de planuri...am ajuns la shoppinguiala... ajuns acasa, manacat o pizza...acum fac baita si ma pregatesc pentru o noapte alaturi de iubit...maine o iau de la capat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Liniștită.
Pe întuneric merg cu prietenii într-un club pentru delectare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa petrec la majorat la o colega din liceu, o sa fie marfa, in Bran happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi am petrecut prima zi (intreaga) cu catelusa mea cea noua. am ras cat pentru 2 vieti, dar am si sters pipi cat pentru 4. am stat cu voi pe TPU si cu un ochi la catel.is franta. ma duc sa ma culc imediat.