| CronichMan a întrebat:

Emotii la primul sarut niste sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Emoții vor fi mereu. Contează cum le stăpânești. Nu te mai panica, gândește-te doar la sărut, la fată, succes!

5 răspunsuri:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Nu trebuie sa ai.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu ai de ce sa ai emotii, pur si simplu va veni de la sine happy

| Andreeac33 a răspuns:

Fa ce iti dicteaza inima si o sa fie okaay, stapaneste-ti emotile cu calm si rabdare.

| Kim002 a răspuns:

Hei :* Toti trecem prin asa ceva la un momendat, deci nu ai de ce sa iti faci probleme.
Cand vine momentul, fii calma, nu te stresa, ai grija sa ai un miros proaspat ( sa nu iti miroase gura ), si lasa-l pe el sa se apropie de tine, inchizi ochii, si de acolo totul va decurge usor si frumos, nu ai de ce sa ai emotii, o sa vezi ca e super whistling

Bafta :*

| Mishelle060612 a răspuns:

Fii tu insati :*