| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima data cand ati facut prostii?
Detaliat, funda la cea mai spontana poveste.

3 răspunsuri:
| RoByTzU123 a răspuns:

Prima mea prostie a fost odata la bazin cand inotam pe sub apa si cand m-am ridicat am intrat intr-o doamna si nu mai stiam cum sa ies si dintr-o data m-am fortat si am ridicat-o sus eu nu stiind ce e. dabia atunci cand i-am dat drumul am vazut ca este o femeie si m-am speriat foarte tare si am fugit pana sa iasa la suprafata!

| FloriNk a răspuns:

Fumam intr-un camion si am vazut un bidon cu,, apa'' si l-am varzat si cand am plecat dupa 2-3 i-a luat foc camionu aluia si venise politia la mine rolling on the floor

| FloriNk a răspuns:

Varsat*