| amalia_4709 a întrebat:

Cum a fost cand v-ati sarutat prima data? cat mai detaliat.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

La gradinitalove struck a fost minunat ma jucam cu colegele cu papusile si dintr-o data vine un coleg si ma strange in brate si a inceput sa ma sarute cu limba love struck

| Ingerash a răspuns:

A fost cel mai placut moment din viata mea, eram la scoala cu iubitul meu si se sunase asa ca trebuia sa intram la ore.Cand sa ii spun''pa''el ma sarutat.Am simtit fiori in tot corpul, a fost foarte frumos

| Mo a răspuns:

A fost un moment cu adevarat deosebit! mi-a placut enorm pentru ca a fost cu persoana iubita...fiori in tot corpull:X nu poti sa descrii starea aia... pur si simplu nu poti!

| alina44 a răspuns:

Imi era foarte teama...ma gandeam zi de zi la asta si nu stiam ce sa fachappy dar s-a intamplat cand nici nu mi-am dat seamahappya fost atat de frumoooos day dreaming

| VladestepeTPU a răspuns:

Superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte tare.
simteam ca totul este numai al meu si ca sunt iubita pentru ca el este un baiat minunat...