| amalia_4709 a întrebat:

Spuneti mi cum a fost cand v-ati sarutat prima data? cat mai detaliat happyetc. dau funda. promithappy

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

A fost naspa pentru mine ca tipul nu ma atragea deloc dar aveam deja 16 ani si habar n-aveam sa sarut. a 2-a zi l-am expediat, nu vroiam sa il fac sa sufere ca deja era cam indragostit!

Deci, fa pasul asta cu cineva la care tii!

| RoxannaST a răspuns:

Aveam 13 ani; eram in vacanta la tara, era noapte si stateam pe o banca cu un tip iar eu ma uitam in alta parte, el mi-a intors usor dar in acelasi timp, subit capul in timp ce mi-a zis "ia vino putin" si m-a sarutat. Tin minte ca avea gust de Fanta! Mi-a placut. Nu am avut emotii pentru ca a fost foarte rapid si nu am avut timp sa realizez, ma simteam prost pentru. ca nu stiam ce sa fac, dar m-am descurcat; sarutul nu e ceva ce se invata, ci vine de la sine. Faci ce simti pe moment, nu trebuie sa te stresezi.

| shanela a răspuns:

Eu nu mai tin minte nimic...laughing)))

| FAQ1 a răspuns:

Off :in primul rand cati ani ai?
on : Adica nu prea este ce sa detaliezi, adica invarti limba prin gura si cam atat, daca are buzele mai mari poti sa le si musti smug

| Georgyk_9316 a răspuns:

Pai a fost ceva frumos.recunosc nu stiam sa sarut si-mi tremura corpul dar el a stiut cum sa se comp c mine si mi-au trecut emotiile.asa o sa fie si la u daca nu ai sarutat niciodata.

| emyy_5514 a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani. E o amintire nemaipomenita ma intalnisem cu primul meu prieten a venit la mine mi-a cerut sa il sarut (el crezand ca stiu bineinteles)iar eu prima data l-am pupat p obraz din reflexrolling on the floor
apoi s-a apropiat el si din greseala l-am muscat d limutza pentru ca mi-se parea ceva ciudat. a fost o experienta de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci aveam 10 ani era noapte si stateam pe banca cu un tip(socant fiind de 14 ani)care mi-a luat pantoful din picior si mi-a spus ca daca nu ii dau un pupic nu mi-l mai da inapoi. Eu nu am vrut sa il pup asa ca el m-a luat in brate si m-a sarutat(nu pe oraz ci pe buze)
Si de atunci a inceut sa imi placa de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost la 12 ani si jumatate dupa scoala cu primul meu prieten. El a venit la mine si m-a sarutat, a fost super!