| me_4173 a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de liceu? Cum au fost colegii/profesorii? V-ati imprietenit repede?

3 răspunsuri:
| Scriiitoare a răspuns:

Nu imi puteam imagina ca o sa fie asa de bine. din prima m-am imprietenit cu o fata care acum a ajuns cea mai buna prietena si colega de banca. profesorii m-au cam seriat, dar pe parcursul primului an chiar am realizat ca sunt super. iti doresc si tie aceeasi zi minunata ca a mea si daca deja a trecut sper ca a fost perfecta.

| Daysukki a răspuns:

Eu trebuie sa intru la liceu dupa ce se termina vara si sincer cred ca va fi super, deoarece o sa-mi fac prieteni noi. si daca esti prietenoasa si draguta cu toti le vei castiga increderea imediat.cel putin eu asta voi face. succes la liceu! si multa baftabig grinD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost misto la mine, cand am inceput eu prima zi de scoala si profii au fost superi si colegi din ei ii si cunosteam.trebuie sa fii sociabil asta este cel mai important si sa stii cate un prof dur mai exista din 10 profi 1 sau 2 trebuie sa fie duri, dar sa stii ca de la an la an sunt mai buni:bafta pentru noul tau inceput