| KiMO a întrebat:

Salut, prima mea intrebare pe site-ul acesta. YAY! big grin
Oricum, am vrut doar sa va intreb cum a fost prima voastra zi de scoala de dupa vacanta. Cum v-ati simtit sa va revedeti colegii, profesorii?

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu m-am simtit foarte bine in seara asta in oras, nu prea am mai dat de soricei prin oras si cam peste tot a fost liber.
Deci nu-mi pasa de stupid-uri, dar nu puteam s-o tin in mine, trebuia sa ma eliberez. Yuhuuuuu!

| analia0103 a răspuns:

Directorul arata cu 10 ani mai batran, ziceai ca e un mort viu

Dirigul si-a cumparat ochelari noi si si-a pus dantura

Proful de bio a mai scazut cu 10 cm in inaltime practic e piticul scolii

Profa de fizica venise de la o nunta si era imbracata in alb complet

Proful de istorie se dadea la boboace la poarta

Si eu stateam si ii priveam

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Bine...credlaughingSa imi revad colegii a fost bucurie, ca na', suntem prietenitongue, in legatura cu profesorii nu pot spune acelasi lucru[in fine, nu toti].