| Meli34 a întrebat:

Cum adun multe like-uri pe facebook la o poza? Fara sa le zic:,, imi dai un like, plz", Astept raspunsurile voastrehappy

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

Poti sa iti faci mai multi prieteni pe FB, sa iti dai "share" la propria ta poza ca sa fii sigura ca o vad toti, sa dai si tu like-uri la randul tau la pozele care iti plac ale prietenilor taihappy

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| facbanipenet a răspuns:

Ca sa nu va chinuiti sa alergati dupa like-uri incercati varianta mea si o sa aveti 300 de like-uri pe zi GRATIS.
Arunca o privire :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html