| PokemonPew a întrebat:

cum adun mai multe"like-uri" pe facebook?

13 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Trebuie sa le dai si tu likeuri lor, si ei atunci iti vor returna, daca sunt niste prieteni adevarati.Sau ii rogi frumos sa iti dea, trimitandu-le linkul imaginii respective.

| MrAngelus a răspuns:

Trebuie sa ai foarte multi prieteni si o poza foarte misto.

| Biu a răspuns:

Zile la toti sa iti dea like, de pe chat laughing. Am vazut ca multi faceau asa thinking

| wizopo2 a răspuns:

Ar trebui ca ce scrii acolo sa ii impresioneze atat de mult incat sa iti dea cu adevarat like, nu doar cum iesi in poze

| April27 a răspuns:

Si eu sunt admina la o pagina si am strans 47 de likes am intrebat toti prietenii am pus poze super am promovat si alte admine care si-au invitat prietenii si mi-am invitat si pe cei de pe mess

| ionupo a răspuns:

Daca te intereseaza sa primesti Likeuri pentru "Facebook Pages" atunci poti intra pe www.GoSocialYo.com si creeaza un Cont Gratuit. Dupa ce adaugi pagina ta incepe sa dai likeuri altor pagini inscrise. In schimb vei primi likeurile dorite :) spor

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| facbanipenet a răspuns:

Ca sa nu va chinuiti sa alergati dupa like-uri incercati varianta mea si o sa aveti 300 de like-uri pe zi GRATIS.
Arunca o privire :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html

| Conteaza_Spike_1997 a răspuns:

Daca faci poza dezbracata ca asa vin toti prosti si dau like ca te vad ei dezbracata

| PokemonPew explică (pentru Conteaza_Spike_1997):

Esti fraier?laughing

| Conteaza_Spike_1997 a răspuns (pentru PokemonPew):

Tiam dat un raspuns foarte bun da daca tu esti bata asta e

| Daniel_Negrescu_1976 a răspuns:

Http://bit.ly/UFfxAI
este o aplicatie care ofera posibilitatea de a face schimb de like-uri. Incercati, este free.

| bety222 a răspuns:

Joci jocuri si primesti link-uri