| BiancaBibiB a întrebat:

Cum afli daca un baiat te place?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă un băiat te place, de obicei încearcă să stea cât mai mult prin preajma ta, te priveşte oarecum fascinat, adoptă o atitudine amuzantă şi înţelegătoare, aduce în discuţie subiectele pe care ştie că le preferi, îţi face complimente, flirtează etc.

| EnvyU a răspuns:

Sau poti pur si simplu sa il intrebi cand e singur pentru ca altfel (daca sunt si altii in jur) iti va zice ca nu din rusine. Mie cand imi placea de o fata si eram la scoala imi era asa rusine sa o intreb incat imi puneam colegu si prietenul meu cel mai bun sa o intrebe daca ii place de mine laughing.