| WeAreSmart a întrebat:

Cum aflu cine m-a sunat de pe numar ascuns? (Orange Moldova)

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Din pacate nu ai cum sa afli.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu afli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca merge la politie dar na.E doar un numar ascuns

| frostxtq a răspuns:

Nu ai cum sa afli. Cei de la Orange au restrictii in ceea ce priveste acest lucru, trebuie sa pastreze confidentialitatea. La politie nu are rost sa mergi deoarece nu se vor obosi pentru un lucru atat de minor, decat in cazuri exceptionale cand esti amenintata serios si te suna des, atunci ar trebui sa depui plangere.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Ai putea apela la centrală, și ei îți vor spune numărul respectivului care te-a sunat cu număr ascuns. Dacă nu merge, soluția ar fi Poliția happy

| Deny_Denisa_1999_L5Hl a răspuns:

Stinge telegonul si aprinde-l din nou
A incercat o prietena de-a mea si a mers!

| Alex_Alexa_1999 a răspuns:

Am patit si eu...M-a sunat in ora de romana si 1 saptamana directoarea nu m-i-a dat telefonul