| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai putea fi frumoasa in ochii cuiva?

3 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Poti fi frumoasa in multe feluri... Just be yourself happy

| Lime a răspuns:

Daca acel cineva se indragosteste de tine; daca esti plina de incredere; cu zambetul pe buze; o buna prietena; cu o igiena perfecta... Depinde de cine vorbesti (gen iubit, amic, rudathinking)
Daca mama natura nu ti-a oferit prea multe, tine minte: cine te iubeste, te iubeste asa cum esti; pentru ceea ce esti, nu pentru cum arati! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii naturala e cel mai important. apoi, trebuie sa fi placuta, sa vorbesti doar chestii interesante pentru toti si sa nu aberezi.