| MistarGoGu a întrebat:

Cum ai sărbătorit obtinerea permisului auto?
Chef monstru cu o tură prin oras? O BETIE sănătoasă cu prietenii?
La cat timp dupa ai " cotizat " cu prima amenda si pentru ce?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu am sarbatorit ca nu mi s-a parut ceva iesit din comun, nu este ca si cum as fi venit de la un concurs international de robotica pe care l-as fi castigat, bine eu nici nu as fi avut cum sa castig un concurs de genul asta pentru ca nu am cunostintele lui 'dexter' happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu si cateva alte miliarde de oameni am luat permisul, nu vad nimic de sarbatorit

| MistarGoGu explică (pentru suntserios):

Fiecare dupa gusturi boss! Unii dupa ce scot morcovul din dos si vad ADMIS pe foaia de examen consideră meritată o lada de bere cu tovarăsii " de suferința "! Noroc si liniste!

| darrio2007 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Merită sărbătorit asa ceva.
Numai sa nu te urci la volan ca un viteaz, după acea ladă de bere. Că nu ai fi primul. Permisul ti se ia mult mai usor.
Plus consecintele.