| Daria a întrebat:

Cum ar arata o viata perfecta pentru voi? Vreau detalii.batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

O viata perfecta pentu mine ar fi daca...
1) parintii nu m-ar mai critica atat in ceea ce priveste hainele
2) as scapa de prietenii falsi( desi apoi nu as mai ramane cu nici unul, dar nu are importanta)
3) nu ar mai exista menelele
4) as manca ciocolata toata viata
5) as fi inconjurata de jucarii de plus( mai ales ursi)
cam asta ar fi bye

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Viață perfectă? Noțiunea asta este pentru mine sinonimă cu armonia, toleranța, buna înțelegere și nu în ultimul rând zâmbet. Viața perfectă ar fi...dar ce să mai, cred că bat câmpii.

| FlashXLight a răspuns:

Visez de mult la viata perfecta: SA fiu adolescenta inependenta, ai mei sa nu`mi mai zica sa ma imbrac numai cu nu stiu ce haine pe care nu le vreau, sa am note mari, sa ma placa si pe mine baietii de care imi place blushing. Sa am insfarsit camera mea, sa am profi intelegatori, sa am un laptop super tare, nou si performant.

Bineinteles sa fiu populara, sa am note OK si sa am muuuulte medalii, cupe big grinbig grinbig grin Si... Sa am multe fundite pe TPU! Ma ajuti cu o funda?
Funda?

| smecherasu_5211 a răspuns:

Ca lumea sa fie drepta si sa faci ce vrei tu
laughing)