| Anneh a întrebat:

Cum ar arata pentru voi, viata perfecta?

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu există viaţă perfectă.

| Anneh explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Normal ca nu exista, dar cum ti-ai imaginat-o tu.

| TheAvenger a răspuns:

Haaa..cu multă bere..cu multe baruri în care se ascultă metal..viața aia în care drogurile, violul, bătaia, fumatul, băutul ar fi toate legale. undeva unde nu ar exista țigani, melodii tâmpite gen ai se eu te pego sau alte căcaturi. undeva unde ar vi doar metălhezi cu care ai chestii de discutat. fără pițipoance fițoase.aia da viață...

| DoOdO a răspuns:

Undeva in America de Sud day dreaming

| CreațaMăăă a răspuns:

Crede-ma n-ar fi asa cum e acum.Basescu ar fi la inchisoarelaughing

| Vickzye a răspuns:

Asa cum e acum, numa ca si cu el, si fara atata ura intre oamenihappy...

| nnnnnnyfcxhb a răspuns:

Perfecta! Funda?

| Anneh explică (pentru nnnnnnyfcxhb):

Daca cersesti funda, n-o sa ti-o dau, nu-mi plac astfel de oameni.
In plus, iti dau un motiv de nu iti dau funda o. o RASPUNSUL TAU ESTE NASPA!
Semnatura:Not *** me!