| BigLike a întrebat:

Cum ar trebui sa abordez o fata adica imi place mult de ea dar nu stiu daca ea simte la fel si daca ar vrea sa stea cu mine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la ea si sa ii spui ca iti place de ea...si poate, ca si ea te palce...
Incearca, nu te omoara nimeni!
Bafta!

| PufoshenienexT a răspuns:

Intreab-o daca i se pare ca ii esti dragut sau interesant si de acocolo se leaga tot

| RebekkaRebbe a răspuns:

Du-te la ea..si ii zici ..ca iti place de ea..si daca vrei sa vezi ca daca si ea te place.o sa vezi o fata daca ii place de un baiat sta langa el...vb cu el...se uita mno nu stiu acum daca te place sau nuraised eyebrows