| Monster97 a întrebat:

Sall Baieti am o fata in clasa de care imi place mult dar nu stiu cum sa o abordez ea e o fata mai timida adica se baga in vorba si asa mai departe dar eu cred ca e mai sensibila decat alte fete va rog cum pot sa o intreb daca vrea sa stea cu mine sa o scot in oras nu cred ca accepta

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cu o fata timida trebuie sa te comporti foarte atent si doar incetul cu incetul se va dezgheta, deci sa fi finut, glumet, dragut mereu cu ea.

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Buna. Baga-te tu in seama cu ea, mai intai vorbeste cu ea pentru ca si fata sa-si dea seama ca iti place de ea, sa-si dea seama ca va urma o iesire in oras si o intrebare... happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incepe prin a-i oferi o floare.Acum e si luna cadourilor...Cauta un dialog permanent, dar fara sa fi sacaitor.

| Monster97 explică:

Sarinta si u m-ai ajutat dar mai mult evenso

| Floryn103 a răspuns:

Du-te si abordeaz-o cu tupeu, fetelor le place asta. Spune-i in fata ce simti pentru ea si incearca sa nu pari timid sau sa te blochezi!

| luciagb a răspuns:

Fara suparare, dar ai auzit vreodata de semne de punctuatie?