| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat ca baiatul de care imi place simte la fel pentru mine. Pana la urma ne-am pus impreuna. Insa e mai timid si nu stiu cum sa il abordez...

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Acrodă-i timp. Nu trebuie să vă grăbiți. De preferabil ar fi să vă cunoșteți mai bine și apoi să fiți împreună.

| Emilian65 a răspuns:

Daca el este timid, incearca si provoaca-l tu la vorba sau la alte chestii la care el nu se pricepe.

| stolz a răspuns:

Drăguță, la 12 ani ar trebui să ai alte priorități. Te sfătuiesc să uiți ideea cu abordatul, fără răutate... de tine sunt desenele și jucatul.