| andreea_6549 a întrebat:

Cum ar trebui sa abordez un tip? care cred ca ma placebig grin

funda

1 răspuns:
| rasvan_6149 a răspuns:

Buna Deea, stii eu iubesc o fata dar ea nu imi da nici o atentie acum sunt in itlia doar pentru ca ea avenit aici... nici eu nu stiu ce sa fac... pentru u am un sfat daca crezi ca te place incearca sa vezi reactia lui cand esti cu un grup de baietii daca se uita straniu la u atunci sigur te place daca nu sunt multi baieti frumosi in lume. pa