| MBAAA a întrebat:

Fetelor, cum vreti sa arate barbatul ideal? Dar voi, baietilor, cum vreti sa arate fetele ideale pentru voi?happy

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Pentru mine nu exista baiatul ideal, nu exista baiatul perfect. Noi ne imaginam tot felul de chestii la un baiat. Dar atunci cand ne indragostim de un baiat, uitam ca el nu este asa cum ne-am imaginat noi, e mai bun. Nu stim ce e aia perfectiune, nu e nici un om perfect, deci nu ne putem imagina asta. Atunci cand iubim, uitam de defectele persoanei iubite, pur si simplu asa se intampla. Baiatul ideal e acela la care o sa tin. Nu vreau sa-mi fac o falsa imagine a unui baiat si sa-l compar cu cel real.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu imi trebuie prietena.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Știi cum e?
Gusturile nu se discută, bărbatul perfect și femeia ideală nu există!
Pa, pa.

| R_8074 a răspuns:

Ca iubitul meu. Arata extraordinar. Blond, ochi albastrii, mai inalt decat mine, bine facut.

| dan_2834 a răspuns:

Nu cred ca exista baiatul ideal.nimeni nu-i perfect.Pot spune insa ca exista baiatul pe care mi l-as dori si pe care il am.El este inteligent,frumos,sufletist,original,nu este fitos,este respectuos,stie cum sa abordeze anumite situatii,este glumet, vesel, asa cum imi place mie.si mai ales, tine la mine, iar eu il ador si nu l-as lasa pentru nimic si nimeni in lume.Sunt sigura ca baiat ca el nu o a mai gasesc!

| Reek54 a răspuns:

Pentru mine. fata ideala e cam asa :
isteata,dragalasa,distractiva,draguta, cuminte, si la locul ei...
cam asta ar fi fata ideala pentru mine happy

| Brunetica a răspuns:

Pentru mine : vreau sa fie sincer,sa ma respecte, aspectul fizic pentru mine nu conteaza asa de mult ce sa fac cu frumusetea daca nu sunt iubita si respectata, mai bine cu unu care sa nu arate a print dar sa fie si unul bun big grin

| anka_7094 a răspuns:

Buna,BianceMarie!
Pentru mine baiatul ideal nu prea conteaza sa arate cumva ci sa ma iubeasca si sa aiba grija de mine.
Daca baiatul ideal va aparea in fata ta atunci iti vei da seama ca el ewinking. Ciao.big grin