| Roberta00 a întrebat:

Cum ar trebui sa arate pentru voi fata aproape perfecta?(fizic si moral)

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă e doar„ aproape perfectă" înseamnă că... nu mai e FATĂ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are un ideal feminin conform felului sau de gandire! De exemplu obsedatii sexual vor femei cu un corp cat mai siliconat cei care traiesc dupa anumite principii se bazeaza pe caracterul pe care si-l construiesc ca fiind modelul de femeie pe care si-l doresc! Deci este o alegere relativista! Fiecare cum gandeste ca este mai bine pentru el!