| Venusgirl a întrebat:

cum credeti, cum ar trebui sa arate un model fashion, adica ce calitati ar trebui sa detina atit fizic cit si moral? ofer funda

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Buna! Pentru a profesiona in aceasta cariera de model trebuie sa uiti de moral.Nimeni nu va angaja o fata pentru calitatile ei morale,ci doar pentru aspectul fizic.
In ceea ce priveste aspectul fizic,te poti uita la modele de succes pe internet.
Am vorbit intr-o seara cu o fata care activa ca model, bine, nu era nici ea foarte treaza.Mi-a spus ca, pentru a activa ca model, a facut sex cu nenumarate persoane.Acum nu stiu daca e adevarat sau nu, asa mi-a zis.
Imi place poza ta de la avatar, ai o fata frumoasa.
Ai putea fi un model de succes, dar parerea mea(de care nu trebuie sa tii cont) este urmatoarea:daca poti face altceva in afara de lucrul acesta si nu iti doresti cu adevarat sa fi model, atunci fa acel altceva.

| T0T a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Bine punctat, nu se face oricine model și poate să trebuiască să faci și niște lucruri pentru a-ți mări șansele.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un model e doar ca să vezi cum stau hainele pe el. Tot ce trebuie să aibă e frumusețe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic sa fie o skinny ***