| Miruna Pavel a întrebat:

Cum ar trebui sa imi mai fac parul la scoala. eu dupa ce ma spal la cap a doua zi cand trebuie sa merg la scoala imi sta umflat si mai cret dar in sensul urat. pare nearanjat. cum ar trebui sa imi prind parul sa imi stea mai bine in afara de 1 coada. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Annemary_2131 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu parul prin in 2 codite lejere la nivelul lobului urechii...arata sweet

| aallexxannddrra a răspuns:

Stiu... te inteleg peeeeeeerfect.
Si eu sunt in aceeasi situatie. Parul imi sta bufant, zici ca sunt de la zoo. straight face
Dar eu mi-am gasit solutiabig grin
Mi-am cumparat o placa de par[nu profesionista]si ma intind mereu dupa ce fac baie. Si ca sa nu mi-l ard, mi-am cumparat si ulei de par thinking
Si stai linistita ca nu se arde parul dupa prima ultilizare. Nu trebuie neaparat sa-ti iei o placa profesionista, nici nu trebuie sa intinda PERFECT, doar atat cat e nevoie sa nu-ti mai stea parul "umflat" happy.

| littleladybug a răspuns:

Stiu cum e. Daca ai parul mai lung sau mediu poti sa ti-l impletesti... oricum se poarta impletiturile:X si cu ocazia asta arati si altfelwinking...si placa este o solutie insa ai grija sa o folosesti cat mai rar (cam o data pe saptamana) chiar daca te dai cu ulei de parwinking

| Miruna Pavel explică:

Am deja placa happy dar chiar daca il indrept tot sta f umflat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uda-l un pic cu apa... apoi tinel strans intr-un coc sau coada...si o sa vezi ca o sa iti stea altfel.nu stiu la mine a functzinat.depinde acum de partonguewinking