| PitikBhaa a întrebat:

Cum ar trebui sa te comporti ca sa fi pe placul baietilor?
Nu gen sa se indragosteasca de tine, doar ca sa fiti mai apropiati, mai buni prieteni, sa se ataseze de tine.
Ceva gen: sa radeti impreuna etc.

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu pot spune ca ma inteleg mai bine cu baieti decat cu fetele. Trebuie sa fi de gasca, sa fii deschisa, sa ai simtul umorului, sa stii de gluma...e simplu oh go on love struck...

| RainingBlood a răspuns:

Sa nu ai fite, sa fi "de gasca", glumeata, zambitoare, sa stii de gluma.

| PitikBhaa explică:

Ok, multumesc pentru sfaturi. Toate sunt cam la fel asa ca nu pot alege un castigator. Fiecare m-a ajutat. Multumesc!

| Euletitia a răspuns:

Fii glumeata, nu fitoasa, nu suparacioasa, iesi cu ei la film/suc/in parc, fii vorbareata si totul va fi bine!

| Mozurov a răspuns:

Fi mai glumeata si deschisa la subiectele de conversatie cu ei.Intreaba-i detalii despre ei.