| littleshady a întrebat:

De ce fetele le zic baietilor ca ele nu vor sa ii raneasca si alte chesti si le spun ca ele vor sa fiti prieteni buni?

Răspuns Câştigător
| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Fetele sunt sensibile. mai ales da dai peste o fata care a mai fost dezamagita de altcineva. daca chiar o placi incearca sa ii fi prieten si convinge-o ca tu nu esti ca ceilalti din trecutul ei

4 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Pentru ca fetelor nu le place sa fie ranite, pentru ce e un sentiment nasol, de aceea preferam sa ramanem prieteni straight face

| Smillee a răspuns:

Salut este doar un singur motiv toate fetele zic asa ca ele au fost odata ranite de un bait indiferent si ele de asta zic de la inceput ca sa nu se dezamgeasca in voi asta si este singurul motiv Bafta:*...
(Funda pliz) )happy

| oanaonitza26 a răspuns:

Pentru ca nu vor sa.i raneasca, tin la acel baiat ca la un frate... poate si mai mult. si din asta se intelege ca te cam place. asteapta sa faci tu primul pas sau macar sa ii scrii mesaje lungi si sensibile despre prietenie sau iubire( scrise de tine). crede-ma asa merge. bafta happy

| Adrienutza_3542 a răspuns:

Cred ca cind nu simte aceeasi caldura ca inainte sau din simplu motiv ca nu il mai place..si vrea sa se desparta ii spune mai frumos asa sa zic..ca sa nu dezamageasca baiatul sau sa se descurajeze..si intr-adevar poate nu vrea sa il raneasca poate a trecut si ea prin asta )
Funda?