| anonim_4396 a întrebat:

Cum arat? note, pareri, ar trebui sa ma apuc de sala?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy cred ca ai arata destul de bine daca nu te-ai unfla in pene:d, ai primit reprosuri cum ca nu ai arata destul de bine? cui i va placea de tine, te va accepta asa cum esti, este adevarat ca, conteaza aspectu, dar cred ca ceia ce emani si ce esti tu, conteaza cel mai, ult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Pai arati bine.Nu cred ca ar trebui sa te apuci de sala, dar ca sa te menti in forma mananca fructe si legume si alimente care contin fibre.
Pa.

| crocky a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de sala,te apuci pentru ca vrei,nu pentru ca iti zic ceilalti. Oricum arati bine, dar ar fi bine sa te apuci, macar sa te mentii.