| Danoska a întrebat:

Cum as putea avea o viata mai interesanta? O intrebare stupida la prima vedere, dar sincer am o viata plictisitoare in sensul ca : Ma trezesc pe la 2 ...intru la pc si ies seara la 7-8.Nici nu stiu cum trece timpul, dupa pana la 3 noaptea citesc, stau e tableta sau ascult muzica. Aveti un program pe care l-as putea adapta si eu?

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Nu îți fie frică să încerci chestii noi. Nu poți avea o viață interesantă cu un program. O viață interesantă în viziunea mea e o viață plină de suspans. Dacă ai un program ce o să le povestești nepoților? „ Păi mă trezeam, mâncam, ieșeam 30 de minute, dormeam...". Nu, asta nu merge! Încearcă să faci cât mai multe chestii noi, viața e scurtă.

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

E vina ta. Poti iesi cu prieteni, iti poti face o iubita/iubit, poti citi, iti poti face un canal pe youtube, daca nu mai esti la scoala. poti munci. daca esti la scoala poti invata.

| JamilaGizeh a răspuns (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Ce usor e de spus... "iti poti face o iubita/iubit"
crezi ca iubirea se gaseste asa pe la toate colturile? sau il sfatuiesti sa-si faca o iubita/iubit asa..doar ca sa scape de plictiseala?

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Nu draga, sa stea singur o viata daca vrea laughing Am terminat facultatea de psihologie...eu cred ca ma pricep mai bine decat voi happy Singur, singura...nu uita in veci happy

| Danoska explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Mersi mult! Ai dreptate.