| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea invata limba spaniola pe net? este posibil asa ceva? online, sau alte metode. da-ti-mi sfaturi va rog. funda

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

Http://www.cursuri-online.info/spaniola/

nu uita sa-mi dai funda

6 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Sunt anumite site-uri care iti ofera anumite lectii.

| Ecou a răspuns:

Da! te uiti la filme dar vei invata spaniola fara jargoane si in caz ca vei ajunge in spania vei observa ca nu intelegi nimic! cel mai bine e sa traiesti printre persoane care vorbesc spaniola! dar mai sunt si alte metode,,...

| IonelaNela97 a răspuns:

Intri pe google.ro si sus ai traducere si intri acolo si gata traduci ce vrei big grinFunda

| koshmarul a răspuns:

Si nu uita sa-mi dai add pe mess p_pekea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca site-uri sint.dar nu stiu cum se numesc ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta si intreb