| Andrada97 a întrebat:

Cum as putea sa fac cunostinta cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| Bubbles a răspuns:

Pai incerci sa afli mai multe despre el la inceput si mai bine nu fa ca mine ca mi-o placut un baiat pe care l-anm vazut si i-am luat id si apoi am aflat multe chestii naspa despre el care nu ti le-as spune sincera sa fiu... mai bine fa la inceput cum ti-am zis si apoi daca e pe genul tau ii iei id te prefaci ca nu-l cunosti ca ai facut schimb de liste apoi il intrebi d unde e si cica sunt coicidente si apoi ii cei nr de tel vb prin msg si mai apoi ii spui daca vrea sa va intalniti sa vezi cum arata in realitate cica... succeswinking

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Mai intai cauti un subiect de interes comun si discutati despre el big grin

| Alex a răspuns:

Pe internet, prin prieteni etc.

| rainb0w a răspuns:

Pai te bagi in seama cu el, il saluti, intrebi cat e ceasul. Chesti de genu si dupa il intrebi cum il cheama etc.