| TimmyRO a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa va intreb cum as putea face rost de bani mai multi, fara sa cer de la parinti.
Ma refer la un fel de slujba sau ceva care sa-mi aduca bani in buzunar.
Mutumesc anticipat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jefuiește o bancă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariuri sportive.

| TimmyRO explică (pentru anonim_4396):

Am incercat pariurile sportive si am pus doar un bilet si am luat doar 9 lei, insa sper ca pe viitor sa castig si mai mult! big grin

| Ganja7 a răspuns (pentru TimmyRO):

9lei? 10lei pun pe un biletlaughing

| Cerby a răspuns:

Ceva usor si comod+ca te poti plimba oriunde si iesi oriunde
cauta o slujba in care sa imparti pliante(de la Orange, voda, cosmo/deschidrea unei librari magazin etc)