| MelisaaMariaaa a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu se mai bage prietenele mele in relatia mea cu prietenul meu? big grin

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Le spui verde in fata sa nu se mai bage si sa-si vada de viata. happy

| maryy a răspuns:

'Sa pui piciorul in prag', si sa-ti impui punctul de vedere.

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Pai le poti spune direct!
Adica fiecare are viata lui pana la urma

| Dragos4SAD a răspuns:

Petreci mai mult timp cu prietenul, eviti intalnirile cu o amanare sau cu un motiv nu adevarat dar credibil si incercand sa nu fiti vazuti de fete

| MelisaaMariaaa explică:

Dar le-am spus. Dar una dintre ele nu intelege oh go on am ajuns sa nu mai fiu cu prietenul meu din cauza ei.