| ladygaga a întrebat:

Cum as putea sa fiu "de gasca", prietenoasa, de treaba. sa intru intr. o gasca de prieteni?

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Cu schema thinking gasca in ce fel? ca mda acum e mai complicat... dc ai vrea sa fi in gasca aia? asta e intrebarea.
De obicei grupurile de prieteni (gasca) se formeaza... incepe cu 2 si dupa vin 10, in timp big grin.
Nu e prea mare lucru sa fi de gasca (la baieti )trebuie doar sa te distrezi si sa faci ce faci cu placere... smug eu ma consider de gasca... si cred ca si ceilalti deoarece ii fac sa rada mereu thinking acum nu stiu daca rad de mine sau de glumele mele da smug ai prins tu ideea.
Daca vrei sa intri intr-o gasca pentru a avea ceva de castigat in afara de distractie eu zic ca faci o greseala si mai bine nu intrii big grin Succe.se big grin!

| Merry24 a răspuns:

Fii tu insuti...si vei reusi

| Toxxicc a răspuns:

Poi in primul rand trebuie sa fii tu insuti.Nu trebuie sa te schimbi pentru a te place acea gasca.cautati gasca care are aceleasi gusturi ca si tine...Si fii mai originala...Si cel mai mult conteaza sa ai simtul umorului.asa vei fii o persoana placuta!winking