| cristina_2800 a întrebat:

Cum as putea sa ii arat ca nu il plac desii il plac foarte mult dar eu nu stiu daca ma place? Merci":X

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ii scrii un biletel si i-l strecori in buzunar big grin

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ignora-l. Dar nu crezi ca ar fi mai simplu sa vorbiti? si poate si el te place.

| Symona a răspuns:

Il eviti happy

| Just mE:x a răspuns:

Fi indiferentalove struck.prefate ce nu exista sau daca sunteti rpieteni"salut-salut" si nimic mai multblushing! [bafta:* scumpa]love struck[scuzati greselile gramaticele stau de la 6 dimineata pe TPU e ora 00:03tongue]

| al3_9910 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare...asa ca nu il baga in seama!

| coryna1997 a răspuns:

Nu ii da atentia...