| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Cum as putea sa ii dovedesc unui baiat ca il iubesc?! Dau FUUUNDA!

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Baga-te si tu cu el in seama mai des. zambeste-i cand se uita el la tine uita-te si tu la el razi la glumele lui, si vei vedea poate peste putin timp va face el primul pas. isi va da singur seama ca il placi( stiu ce zic ca's baiat) ca daca ziceam sa te duci sa il intrebi nu cred ca rezolvai ceva. bafta!

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu ar trebui să îi dovedești.
Dacă încerci din răsputeri să faci asta, dovedești mai mult că ești o fraieră, o ''fana''.
Trebuie să dovedești că ești sinceră și atât.

Dacă te iubește și el îți va aprecia sinceritatea și cine știe, va fi mai mult de atât.
Dacă nu te iubește, nu știu de ce vrei să i dovedești asta.

Te chinui degeaba fetiță.
Un băiat care nu are încredere în tine, nu te iubește.
Sau tu vrei ca el să stea cu tine doar pentru că tu îl iubești?

| supranatural93 a răspuns:

Cum poti sa ii dovedesti?
Cel mai simplu mod prin care sa ii dovedesti este prin a ii spune.

| Denis_Talentatu_1996 a răspuns:

Eu iti zic sa te duci la el si sa ii spui ca il iubesti sau metoda classica scrie-i in biletel daca nu faci nimic o sa astepti mult si bine iti spun asta din propria experienta!