| TheBlackCrystal a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul maine pentru ca este ziua de nastere a unei colege si nu stiu cum sa imi fac parul.Nu vreau chestii complicate cum ar fi bucle nu stiu de care sau indreptat cu placa ca nu am placa. Vreau ceva simplu si frumos! Dau FUNDA la cea mai buna coafura!

2 răspunsuri:
| Andr3e a răspuns:

Il lasi lung,ii adaugi o clama si umfli un pic bretonu`(daca nu ai breton parul din faya).Si gata!
sau il uzi doar un pic si ii dai q feonu` ca sa se umfle,doua codite,par strans sus sus, q bretonul(parul din fata) umflat(prins in clama),,, o coada impletita doar in mijlocul capului(pe carare) sau doua impletite tot asa deasupra parului(una stanga si una drepta
Funda?;*