| δεάδℓλκιss a întrebat:

Am avut parul lung mult timp, dar anul trecut m`am tuns bob. Acum mi-a crescut si il am pana la umeri. E puuuutin mai lung in spate decat in fata, cam cu 1 cm si am breton drept, destul de lung [ nu, nu il tund, tin la el laughing ] Cam cum as putea sa il aranjez sa para ceva mai funky [ funky, nu emo, si fara sa il vopsesc in mii de culori ]
Imagini, videoclipuri...
Tineti minte, par pana la umeri laughing
Dau fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| TotEuMa a răspuns:

Fa-ti un fel de coc prins cu 2 creioane rolling on the floor sau 2 pensule. Mie-mi place blushing