| JorzaLivia a întrebat:

Cum as putea sa imi lucrez abdomenul? (Altceva, nu abdomene)

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Avand o alimentatie corecta, dieta pe baza de legume, salate. ajuta mai bine in arderea grasimilor abdominale decat abdomenele insasi. deoarece alimentatia ajuta in proportie de 90% in arderea grasimilor.

| JorzaLivia explică (pentru TheRealDaniel):

Nu am ce grasimi sa ard pentru ca am deja un abdomen plat, dar as vrea sa il lucrezbig grin

| TheRealDaniel a răspuns (pentru JorzaLivia):

Sa stii ca si tractiunile ajuta la abdomen. dar si o alimentatie corecta

Răspuns utilizator avertizat