| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu si eu cum as putea sa imi lucrez abdomenul sa am un rezultat bun intr-un timp mai scurt. Sunt mai slabut, am un metabolism rapid si as vrea sa stiu ce program ar fi bun pentru mine pentru ca nu am de dat jos din grasime. Lucrez la abdomen de cateva saptamani, pot face destule abdomene dar vreau sa stiu un program bun pentru mine. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abdomenul pe o persoana slaba e ca silicoanele pe o persoana grasa.

| Wehes a răspuns:

Exercitiile care iti permit peste 25 de repetari sunt ineficiente.
Daca nu ai strat adipos, lucreaza abdomenul de MAXIM 2 ori pe saptamana. ( Mai mult = mai prost = supraantrenament si nu mai cresti )

| MauriceCaine a răspuns:

Incearca sa mergi la sala mai zilnic SAU apucate de polo pe apa la o anumita echipa...