| alexa19 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fostul prieten? ce sa facsad...am fost impreuna 4 luni dar el a pus punct pentru ca spunea ca nu crede ca suntem potrivitisad. A trecut o luna si ceva si tot nu m-am impacat cu aceasta decizie a luisadimi este dor de tot ce am trait impreuna cu el:-

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Uneori e mai bine asa decat sa trageti de o relatie care pur si simplu nu merge! poate ca nu a mai simtit aceeasi atractie pentru tine si decat sa te faca sa suferi mai bine a ales calea despartirii!
Poate ca acum ii pare rau ca v-ati despartit si de aia iti mai da semne d-astea, cu palma peste fund sau ca te ia in brate, dar nu cred ca ar trebui sa faci pe disperata, pentru ca o sa fi luata la misdto!
Incearca totusi sa vb cu el, sa il intrebi daca mai vrea ceva, daca nu il intrebi, nu ai cum sa afliiwinking
Poti sa il intrebi pe mess sau prin mesaje daca nu ai curaj sa il intrebi fata in fata!
Bafta!

2 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti serios cu el despre asta? Sa iti dea o sansa, sau macar sa vada ca il vrei din nou. Poate ca si mai tine la tine si va fi de acord sa fiti din nou impreuna. Nu strica sa incercibatting eyelashes

| alexa19 explică:

El sta fata in fata cu blocul meu, ne vedem zilnic, de vorbit vorbim asa...mai da uneori sa ma ia in brate, s-au imi mai da cu palma peste fundsad
Ce as putea face ca sa ma impac cu el?sad
Ce sa fac?
Il vreau inapoi:-