| sarbucristina a întrebat:

Mai devreme eram la scara la mine si a venit si fostul meu prieten cu inca un prieten de al lui si am inceput sa vorbim.Am stat cam 10 minute si pe urma eu a trebuit sa plec.Cand m-am ridicat de pe scara ca sa intru in casa fostul prieten mi-a dat cu palma peste fund.Prietenul lui i-a spus"de ce ii mai dai ma, ca numai sunteti impreuna"si fostul a raspuns"aa, am uitat ca numai suntem impreuna".
De ce a zis "a uitat ca numai suntem impreuna". Ce as putea crede?(am fost impreuna 7 luni dar el a pus punct pentru ca spunea ca nu suntem potrivitisad.

Răspuns Câştigător
| AnonimGirll a răspuns:

Este un nesimntit. Face misto pe seama ta.winking

7 răspunsuri:
| cinenuvedenustie a răspuns:

Inima lui te vrea, corpul tau il atrage chiar daca mintea ii dicteaza ca nu va potriviti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vroia o bucatica.

| BeAmazing a răspuns:

Poate a jucat teatru. a vrut sa se dea in spectatol in fata prietenului lui... sau pur si simplu ar vrea sa fiti inapoi iubitihappy!

| mat31new a răspuns:

Daca a zis ca nu va potriviti inseamna ca te insela, iar faza cu palma pe fund a facut-o sa se dea mare in fata prietenului. ti-as recomanda sa ti distanta fata de el.

| ℓσνє a răspuns:

Hmm. eu cred ca nu te mai vrea si nu te place. Sper ca nu sunt prea directa. Asta nu insemna ca daca numai sunteti impreuna, nu flirteaza cu tine. Baietilor le place asta. Nimic special, mai ales ca el a pus deja o data punctbatting eyelashes happy

| ElDictator a răspuns:

Fostul tau prieten este un nesimtit. Probabil are impresia ca el este cel mai destept, voi restul fiind niste prosti, si va invarte pe degete cum doreste.
Nu m-as mira sa te trezesti cu o oferta de impacare.

| Simoniks a răspuns:

Eu cred ca a zis in spirit de gluma sa-ti vada reactia ta