| BadFire a întrebat:

Cum as putea sa ma imprietenesc cu cineva?
P.S:Eu sunt baiat si el e tot baiat, dar e mai mare cu 2 ani.

2 răspunsuri:
| Smiiiley a răspuns:

Heii:*! Comunicarea e cheia in relatiile interumane(..asta a sunat inteligent...cred ca e cea mai inteligenta chestie pe care am zis-o azibig grin )! Mda..sa trecem peste, desi cred ca am spus tot deja!happy
Eu zic ca va puteti imprieteni foarte repede, mai ales ca sunteti amandoi baieti=>aveti preocupari comune, si nici diferenta de varsta nu e mare!
Succes!:*

| le0quack a răspuns:

Te duci si vorbesti cu el. *le funda?